John Varvatos edt Classic je orijentalno-drvenasti miris za muškarce. Predstavljen je 2004. godine, a parfem je kreirao Rodrigo Flores-Roux. U pitanju je moderna, smela i sofisticirana parfemska kompozicija.
Ovaj muški signature parfem sačinjen je od bogatog spoja indijskih listova smokve, ploda smokve, korijandera, muškatne žalfije, kože, lajma, šljive i začinjen cimetom i biberom. Baza parfema sadrži drvene akorde kedra i sandalovine, što mu daje duboku, toplu i sofisticiranu notu.
Biće vaš omiljeni parfem za hladnije vreme, kada intenzivne začinske note najbolje dolaze do izražaja.
Poručite John Varvatos Classic već danas po najboljoj ceni i naglasite svoju autentičnost uz bogatu, začinsko-drvenastu kompoziciju. Ne zaboravite da istražite i ostale mirise iz naše ponude brenda John Varvatos – čekaju vas kultni parfemi po odličnim cenama.
Svi parfemi su originali. Dolaze sa deklaracijom I fiskalnim računom kao potvrdom da ste kupili originalni proizvod. Mi smo legalna parfimerija I bavimo se samo prodajom originalnih proizvoda u skladu sa zakonom.
Razlika između komercijalnog pakovanja i testera je samo u ambalaži. Tester dolazi u beloj kartonskoj kutiji bez celofana. Ukoliko kupujete parfem za sebe možete uštedeti kupovinom testera, jer je razlika samo u pakovanju. Bočice su apsolutno identične. Ukoliko kupujete za poklon, preporučujemo originalno komercijalno pakovanje.
Sve proizvode iz naše ponude možete poručiti na web prodavnici prodajaparfema.rs. Potrebno je da izaberete proizvode, dodate ih u korpu, a zatim popunite podatke za dostavu.
Moguće je, sve što poručite online možete preuzeti lično u našoj parfimeriji radnim danima od 8h do 16h i subotom od 9h do 15h. Nalazimo se u Kuršumlijskoj 16, na Senjaku.
Dostava je besplatna za sve porudžbine iznad 4000 RSD. Dostava “danas za danas” besplatna je za porudžbine iznad 5000 RSD.
Miloš (potvrđen vlasnik) |
Odličan miris, naročito za zimske dane. Ostavlja utisak jačine i samouverenosti!